Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України

Всеукраїнська молодіжна наукова конференція "ГЕОЛОГІЧНА БУДОВА ТА КОРИСНІ КОПАЛИНИ УКРАЇНИ" (Україна, Київ, 2 жовтня 2023 р.)

Тип події

Конференція

Період

2023-10-02 10:00:00 -
2023-10-03 16:00:00

2 жовтня 2023 р. у дистанційному форматі відбулася Всеукраїнська молодіжна наукова конференція «Геологічна будова та корисні копалини України».

Організатором заходу виступила Рада молодих вчених Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України при підтримці співорганізаторів − Українського мінералогічного товариства та Рад молодих вчених Відділення наук про Землю НАН України (Інститут геологічних наук, Інститут геофізики імені С.І. Субботіна).

Основна мета конференції – ознайомлення з основними досягненнями молодих науковців, аспірантів, студентів наукових, науково-виробничих установ та вищих навчальних закладів України у науково-дослідній діяльності, обговорення сучасного стану та актуальних завдань по вивченню геологічної будови та родовищ корисних копалин України, налагодження співпраці молодих науковців, обмін інформацією, досвідом та ідеями.

Учасники конференції

На участь у конференції надійшло понад два десятки заявок. Безпосередньо на засіданні було заслухано та обговорено 9 усних доповідей. Найбільшу активність під час конференції виявили молоді науковці Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення імені П.М. Семененка України. До роботи конференції долучилася наукова молодь з інститутів Відділення наук про Землю НАН України (Інститут геологічних наук, Інститут геофізики імені С.І. Субботіна), а також аспіранти з університетів Одеси (Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова) та Дніпра (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»).

З вітальним словом до учасників конференції звернулася президент Українського мінералогічного товариства доктор геологічних наук Г.О. Кульчецька. У своєму привітанні вона звернула увагу на дефіцит молодих спеціалістів у вітчизняній науці загалом і в геології зокрема, наголосивши на необхідності активного залучення перспективної молоді до наукових досліджень.

Тематикою доповідей учасників конференції було охоплено основні наукові напрями: геохімія, мінералогія, петрологія; загальна та регіональна геологія; геологія родовищ металевих на неметалевих корисних копалин; геофізика; екологічна геологія.

Наприкінці зустрічі було підбито підсумки та прийнято Рішення конференції, окреслено перспективи подальшої співпраці та створення творчих зв’язків між молодими науковцями.

Вкладення

Подання заявки на участь

Шаблон оформлення доповідей

Template Abstract

Програма конференції

Збірник матеріалів Всеукраїнської молодіжної конференції

Рішення конференції