ПРО ІНСТИТУТ
ПЕРІОДИЧНІ
ВИДАННЯ
ІНФОРМАЦІЙНІ
ПОВІДОМЛЕННЯ
РЕФЕРАТ
Звіт про НДР: 148 с., 50 рис., 18 табл., 98 джерел.
Об’єкт дослідження – самородне золото, алмаз, гранати, хромшпінеліди, пікроільменіти, хромдіопсиди, циркони та інші мантійні і корові мінерали із протерозойських конгломератів і пісковиків Білокоровицької структури Волинського мегаблока Українського щита.
Мета роботи – визначення геолого-генетичних типів корінних джерел для розсипів золота і алмазу, пов'язаних з конгломератами і пісковиками білокоровицької світи та прогноз областей їх знаходження.
Методи дослідження – шліхо-мінералогічний, кристаломорфологічний, електронно-мікроскопічний, онтогенічний, електронно-зондовий, спектроскопічний, масспектрометричний.
Особлива увага надана результатам дослідження типоморфізму морфології, хімічного складу і фізичних властивостей мантійних і корових мінералів, кристалічних включень в них та їх парагенезисів.
З врахуванням типоморфних ознак вивчених мантійних і корових мінералів визначені геолого-генетичні типи корінних джерел для розсипів золота і алмазу Білокоровицької структури. На підставі комплексного вивчення акцесорних мантійних і корових мінералів зроблено прогноз щодо областей знаходження їх головних джерел і напрямків знесення теригенного матеріалу в Білокоровицьку западину.
Результати НДР можуть бути використані при проведенні пошукових робіт на золото і алмаз.
Робота має науково-теоретичне та практичне значення.
Автори:
Вишневський Олексій Анатолійович
Жук Олександр Михайлович
Квасниця Віктор Миколайович
Павлюк Олександра В'ячеславівна
Цимбал Степан Миколайович
Цимбал Юрій Степанович
Шумлянский Леонід Владиславович
Інші автори:
Ключові слова:
САМОРОДНЕ ЗОЛОТО, АЛМАЗ, супутні мінерали, конгломерати, ПІСКОВИКИ, Білокоровицька структура, ВОЛИНСЬКИЙ МЕГАБЛОК, Український щит
Керівник:
Квасниця Віктор Миколайович
РК:
0112U002430
Роки виконання:
2012 - 2016
МОВИ
КЛЮЧОВІ СЛОВА