Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України

Виставка "Коштовне та декоративне каміння України" з нагоди дня Науки


З 10 травня по 10 червня 2024 року малому конференц-залі Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П.Семененка НАН України проходила виставка "Коштовне та декоративне каміння України" з нагоди дня Науки.

Читати далі

Виставка “Знакові роботи тридцятиріччя”


В науково-технічній бібліотеці Інституту пройшла книжкова виставка “Знакові роботи тридцятиріччя” присвячена Дню незалежності України. Українській незалежній державі виповнилося 30 років. З цієї нагоди співробітники науково-технічної бібліотеки підготували добірку найбільш вагомих наукових робіт співробітників Інституту за період незалежності (1991 – 2021 роки).

Читати далі

Всеукраїнський форум “Україна 30. Освіта і наука” (31 травня - 2 червня 2021 р.)


В рамках Всеукраїнського форуму “Україна 30. Освіта і наука”, який тривав у Києві з 31 травня по 2 червня 2021 року, пройшла виставка науково-технічних розробок установ НАН України.

Учасниками цього виставкового заходу стали 10 установ Академії, які продемонстрували розробки із наступних напрямів:

  • інформаційні технології, технології для розвитку космосу;

  • нові матеріали та сучасні високоефективні технології для розвитку промисловості;

  • енергетика, енергоефективність та енергоощадність;

  • оборонно-промисловий комплекс;

  • медицина, охорона здоров’я;

  • екологія, охорона довкілля, мінерально-сировинна база;

  • агропромисловий комплекс;

  • суспільні та гуманітарні науки.

Читати далі

Міжнародна виставка технологій для франчайзингу за напрямами: виробництво продуктів харчування; технології та обладнання у сфері харчування (автоматизація, діджиталізація, роботизація) (16-18 березня 2021 р.).


16-18 березня 2021 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулися виставки «Обладнання та технології для вирощування, зберігання, післязбиральної та передпродажної доробки урожаю» та Міжнародна виставка технологій для франчайзингу за напрямами: виробництво продуктів харчування; технології та обладнання у сфері харчування (автоматизація, діджиталізація, роботизація); фермерські, органічні овочі, фрукти; комплекс обладнання для ефективного зберігання врожаю тощо.      

Читати далі