Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України

Всеукраїнська наукова конференція
"Геологічна будова та історія геологічного розвитку Українського щита"
(до 100-річчя від дня народження академіка НАН України М.П. Щербака)


Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції "Геологічна будова та історія геологічного розвитку Українського щита" (до 100-річчя від дня народження академіка НАН України М.П. Щербака), яка відбудеться 17-18 вересня 2024 року.

Читати далі

Всеукраїнська молодіжна наукова конференція "ГЕОЛОГІЧНА БУДОВА ТА КОРИСНІ КОПАЛИНИ УКРАЇНИ" (Україна, Київ, 2 жовтня 2023 р.)


2 жовтня 2023 р. у дистанційному форматі відбулася Всеукраїнська молодіжна наукова конференція «Геологічна будова та корисні копалини України».

Читати далі

Всеукраїнська наукова конференція «ПРОБЛЕМИ ПРИКЛАДНИХ ГЕОЛОГІЧНИХ НАУК І ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ» (до 160-річчя від дня народження В.І. Вернадського) (19-20 вересня 2023 року)


19-20 вересня 2023 року в Інституті геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України відбулася Всеукраїнська наукова конференція «ПРОБЛЕМИ ПРИКЛАДНИХ ГЕОЛОГІЧНИХ НАУК І ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ» (до 160-річчя від дня народження В.І. Вернадського)

Читати далі

Всеукраїнська наукова конференція «Геологічна будова та корисні копалини України» (12-13 жовтня 2022 року)


12-13 жовтня 2022 року в Інституті геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України в змішаному пленарно-дистанційному режимі відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Геологічна будова та корисні копалини України».

Читати далі

Всеукраїнська наукова конференція «Геологічна наука в незалежній Україні», присвячена 30-тій річниці Незалежності України (8-9 вересня 2021 р.)


8-9 вересня 2021 року в Інституті геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України в змішаному пленарно-дистанційному режимі відбулася  Всеукраїнська наукова конференція «Геологічна наука в незалежній Україні», присвячена 30-й річниці Незалежності України. 

 

Читати далі

Міжнародна наукова конференція «Докембрій: породні асоціації та їхня рудоносність» (22-24 вересня 2020 р.)


22-24 вересня 2020 р. у м. Києві в Інституті геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України (ІГМР НАН України) відбулася Міжнародна наукова конференція “Докембрій: породні асоціації та їхня рудоносність”.

Читати далі

Наукова конференція “Здобутки і перспективи розвитку геологічної науки в Україні”, присвячена 50-ій річниці Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України (14-15 травня 2019 р.)


14–16 травня 2019 року в Інституті геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України у Києві відбулася наукова конференція «Здобутки і перспективи розвитку геологічної науки в Україні», присвячена 50-річчю від дня заснування Інституту.

Читати далі

Наукова конференція, присвячена 100-річним Ювілеям Національної академії наук та Геологічної служби України


2–4 жовтня 2014 року в Києві на базі Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка (ІГМР) НАН України відбулася наукова конференція «Геологія і корисні копалини України», присвячена 100-річному ювілею Національної академії наук України та Державної служби геології та надр України.

Читати далі

Міжнародна наукова конференція “Метасоматизм та рудоутворення” (International Scientific Conference «Metasomatism and ore formation») (5-7 жовтня 2016 року)


Читати далі

Наукова конференція з міжнародною участю «Геохронологія та рудоносність докембрію та фанерозою» (до 110 річниці від дня народження академіка АН УРСР Семененка Миколи Пантелеймоновича) (17-18 листопада 2015 р.)


Читати далі

Международная научная конференция


Читати далі

Международная научная конференция


Читати далі