Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України

Наукові співробітники Інституту геохімії мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України отримали Подяку Київського міського голови з нагоди Дня науки

З нагоди Дня науки 10 червня 2026 року у Київській міській державній адміністрації нагородили представників наукової спільноти столиці. Відзнаки Київського міського голови отримав 41 фахівець, серед них співробітники Інституту геохімії мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України: старший науковий співробітник відділу геології і геохімії рудних родовищ, кандидат геологічних наук Вовк Катерина Вячеславівна та старший науковий співробітник відділу геохімії техногенних металів та аналітичної хімії, доктор геологічних наук Кошлякова Тетяна Олексіївна.

У нагородженні взяли участь президент Національної академії наук України Анатолій Загородній, заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олег Куявський, віцепрезидент Українського союзу промисловців і підприємців Сергій Тихонов, директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Володимир Костіков.